تولیدکننده ساندویچ پانل های سقفی و دیواری و سردخانه ای نصب و قیمت ساندویچ پانل

دامپا لمبه

ورق دامپا

دامپا ( لمبه ) ابزاری است جهت پوشش سقف های کاذب و سازه شیروانی و همچنین جهت پوشش قسمت هایی از جلوی شیروانی و دیواره های کانکس ها نیز کاربرد دارد. اجرا و نصب نما و دامپا با توجه به کاربرد و سازه انتخاب می شود . در نصب دامپا برای شیروانی به دو صورت جوشی و یا پرچی به سازه متصل می شوداز مشخصات فنی دامپا می توان به ضخامت های مختلف آن اشاره کرد و همچنین دامپا را می توان از ورق روغنی، گالوانیزه، گالوانیزه رنگی و ورق آلومینیوم تولید گردد.

تولید و عرضه انواع دامپا های روغنی در ضخامت 50/0 الی 1 میل در ابعاد 2*1 و 50/2*25/1 جهت سازه هایی ک نیاز به جوش کاری دارند تولید می شود و انواع دامپا رنگی در ضخامت های 4/0 الی 6/0 در طول دلخواه و رنگ های متنوع سفید ،قرمز ، آبی ، زرد ، قهوه ای ، نارنجی و بنفش تولید گردد .

از ویژگی‌های ورق دامپا می توان به موارد زیر اشاره کرد :

وزن سبک ، قابلیت نصب سریع و آسان،عایق صدا و حرارت،غیر قابل اشتعال ، قابلیت نصب در مناطق مرطوب و شرجی  ،مقاومت در برابر زنگ زدگی ، نصب هر گونه چراغ، هواکش، دریچه کانال کولر و دریچه بازدید ، بهترین پوشش برای تاسیسات ساختمانی ، قابل نصب بر روی سقف، دیوار و نمای ساختمان ، دارای زیرسازی گالوانیزه ضد زنگ

 

چه عواملی بر طول عمر کانکس موثر می باشد؟
9 ویژگی مهم ساندویچ پانل که باید از آن آگاه باشید
معرفی چسب عایق ساندویچ پانل
تفاوت ساندویچ پانل با 3d پانل

میهن پانل تولیدکننده ساندویچ پانل سقفی و دیواری

فروش ساندویچ پانل های دیواری و سقفی ، گالوانیزه و آلوزینک و پلی یورتان و پلی استایرن