تولیدکننده ساندویچ پانل های سقفی و دیواری و سردخانه ای نصب و قیمت ساندویچ پانل

مزایای استفاده از ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل دیواری نوعی از مصالح ساختمانی می باشد که شامل دو لایه ورق که مابین آن فوم تزریق شده باشد است . جنس این ورق ها آلومینیوم ، گالوانیزه و آلوزینک می باشد . ورق آلومینیوم ضد زنگ بوده و برای محیط های مرطوب بسیار مناسب می باشد. ورق آلوزینک علاوه بر ضد زنگ بودن ، مقاومت زیاد و خورندگی بسیار پایینی دارد و همچنین قیمت آن نیز بسیار پایین و مناسب می باشد .همچنین فوم بین آن که به عنوان عایق می باشد می تواند از پلی اورتان ، پلی استایرن ، XPS ، پشم شیشه و پشم سنگ باشد که بهترین نوع فوم مصرفی در ساندویچ پانل دیواری فوم پلی اورتان می باشد . 

مزایای استفاده از ساندویچ پانل دیواری بسیار زیاد می باشد که به برخی از آنها اشاره می کنیم .از ساندویچ پانل دیواری در دیوارها ، پارتیشن های داخلی ، پوشش دیوار سوله ، پوشش سقف و کانکس انبار ، کانتینر ها ، پوشش دیوار اتاق عمل ، کانکس های ثابت و متحرک ، کانکس های ویلایی ، سوله های ورزشی ، پوشش دیوار ساختمان های صنعتی و ... استفاده میکنند .

از مزایای ساندویچ پانل دیواری می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 

قابلیت جابجایی ، نصب سریع ، مونتاژ و دمونتاژ کردن ،عایق صدا ، رطوبت ، گرما و سرما ، مقاوم در برابر رطوبت ، مقاوم در برابر زلزله ، کاهش وزن سازه ، سبک وزن بودن ، سرعت بالای اجرا ، افزایش طول عمر سازه ، تنوع رنگ ، قابلیت دست یابی به فضای زیادتر قابلیت نصب سریع  ، قابل شستشو ، ایمن و قابل بازیافت ، استفاده در کانکس اتاق تمیز و کانکس سردخانه ای که مخصوص حمل یا نگهداری مواد خوراکی و پروتئینی

 

چه عواملی بر طول عمر کانکس موثر می باشد؟
9 ویژگی مهم ساندویچ پانل که باید از آن آگاه باشید
معرفی چسب عایق ساندویچ پانل
تفاوت ساندویچ پانل با 3d پانل

میهن پانل تولیدکننده ساندویچ پانل سقفی و دیواری

فروش ساندویچ پانل های دیواری و سقفی ، گالوانیزه و آلوزینک و پلی یورتان و پلی استایرن