تولیدکننده انواع ساندویچ پانل | ساندویچ پانل های سقفی، دیواری و سردخانه ای | نصب و اجرای ساندویچ پانل و قیمت ساندویچ پانل

ساندویچ پانل میهن پانل

ساندویچ پانل

Sandwich Panel به مصالحی گفته میشود که بصورت ساندویچ ( لایه ای ) تولید میشود که دارای یک هسته از جنس فوم پلی یورتان ، فوم اکس پی اس XPS و یا پلی استایرن EPS میباشد که با دانسیته های مختلف تولید می شود که هرکدام ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد و با دولایه ورق که معمولا از جنس آلوزینک و یا گالوانیزه و یا در برخی مواقع کاغذ و یا نایلون استفاده می شود که در ادامه به ویژگی های هرکدام خواهیم پرداخت .

انواع ساندویچ پانل :

ساندویچ پانل سقفی:

از این نوع متریال جهت پوشاندن سقف سالن های صنعتی و کارخانه ها و سالن های تولید و انبار و ساختمان های پیش ساخته و کانکس استفاده می شود که بصورت ذوزنقه ای ( به اصطلاح گامدار ) میباشد . این خصوصیت در پانل های دیواری باعث ایجاد فرم مقاوم جهت آب بندی صحیح و کامل سقف میباشد .

توضیحات تکمیلی درباره ساندویچ پانل سقفی

ساندویچ پانل دیواری :

جهت پوشش دیوارها از ساندویچ پانل دیواری استفاده می گردد . پانل دیواری بر خلاف پانل سقفی بصورت صاف میباشد میباشد که البته یا دوروصاف ( کاملا مسطح ) و یا بصورت صاف با شیارهای ریز میباشد که هرکدم بصورت مجزی دارای ویژگی های منحصر به فرد و موارد استفاده آن متفاوت میباشد .

توضیحات تکمیلی درباره ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل سردخانه ای :

ساندویچ پانل سردخانه ای به ضخامت های فوم بالای 8 سانت اطلاق می گردد . به دلیل لزوم عدم پرت حرارت و دما در سردخانه نیاز است که ساندویچ پانل با عایق ضخیم استفاده گردد . در سردخانه عموما از ساندویچ پانل سقفی به دلیل شکل ظاهری یا همان حالت اورلپ استفاده نمیگردد و فقط از پانل دیواری به دلیل حالت چفت و بست یا همان فاق و زبانه مورد استفاده قرار میگیرد که این امر به حالت آب بندی و هوابندی بسیار کمک می کند .

توضیحات تکمیلی درباره ساندویچ پانل سردخانه ای

ساندویچ پانل پلی یورتان :

ساندویچ پانل ها دارای یک هسته عایق میباشند که یکی از آنها عایق فوم پلی یورتان میباشد . پلی یورتان از ترکیب سه ماده پلی یورل ، ایزوسیونات و گاز است که عایق مناسبی برای ایجاد ساندویچ پانل است . از پلی یورتان در صنایع ساختمانی و رنگ نیز استفاده میگردد .

توضیحات تکمیلی درباره پلی یورتان

ساندویچ پانل با فوم XPS :

ساندویچ پانل با فوم اکس پی اس به دلیل عدم تزریقی بودن این نوع فوم در ساندویچ پانل استقبال نمی شود ، اما  فوم اکس پی اس از لحاظ عایق بودن نسبت به پلی یورتان بسیار عایق و جذب آب و رطوبت این فوم 0.02 درصد میباشد . عایق xps مناسبترین عایق در احداث سردخانه و کف آن است .

توضیحات تکمیلی درباره فوم XPS

روش‌های تولید ساندویچ پانل
راه هایی برای افزایش استحکام و مقاومت ساندویچ پانل ها
پیمانکار سازه های ساندویچ پانل باید دارای چه ویژگیهایی باشد
سوله LSF

میهن پانل تولیدکننده ساندویچ پانل سقفی و دیواری

فروش ساندویچ پانل های دیواری و سقفی ، گالوانیزه و آلوزینک و پلی یورتان و پلی استایرن