تولیدکننده انواع ساندویچ پانل | ساندویچ پانل های سقفی، دیواری و سردخانه ای | نصب و اجرای ساندویچ پانل و قیمت ساندویچ پانل

 
 • تهران آقای مهندس رضایی تهران
  09121405964 نمایندگی فروش ساندویچ پانل
  02188992540
  تهران - پونک 
 • البرز سرکار خانم پارسا  کرج
  09129586390 نمایندگی فروش ساندویچ پانل

  کرج-  
 • قزوین آقای مهندس محمدی تهران
  09909389723نمایندگی فروش ساندویچ پانل 

  قزوین-  

میهن پانل

آدرس کارخانه :

ایران - تهران - شهر صنعتی عباس آباد

شماره های تماس :

021 - 440 354 69

021 - 440 593 57

021 - 440 357 21

021 - 440 319 36

میهن پانل
در سال‌های اخیر پس از مطرح شدن دوباره اهمیت فضاهای عمومی و ارزش زندگی شهری، طراحی نمای ساختمان های صنعتی اهمیت دوباره ای یافته است. این مجموعه با در اختیار داشتن طراحان، مهندسان و کارشناسان متخصص و باتجربه به صورت تخصصی در زمینه طراحی و تولید انواع ساندویچ پانل سقفی ، دیواری ، سردخانه ای و انواع فوم xps و eps فعالیت می کند. هدف این مجموعه طراحی و اجرای سازه های صنعتی در انواع کاربری با رویکرد ارائه طرح های بدیع، خاص و زیبا به همراه انتخاب بهترین مصالح و با هزینه مناسب می باشد. میهن پانل بیش از چند دهه است که در زمینه تولید انواع پنل های پیش ساخته و XPS و EPS و پلی یورتان و ساندویچ پانل های ضد حریق در صنعت ساختمانی فعالیت می کند. متخصصان ما با اشراف کامل به اصول و مبانی زیبایی شناسانه، ضوابط شهرداری و سازمان نظام مهندسی و خواص و ویژگی های انواع مصالح ساختمانی توانایی ارائه طرح های مدرن و کلاسیک با توجه به خواست کارفرما را دارا می باشند. این مجموعه با هدف ارتقاء سطح طراحی و اجراء بر اساس اصول معماری و شهرسازی فعالیت خود را آغاز نمود و با بهره مندی از متخصصین مجرب و خوش ذوق خود در زمینه معماری و دکوراسیون داخلی برای کاربری هایی همچون مسکونی ، اداری ، تجاری ، فرهنگی ،تفریحی، اقامتی، درمانی و… آماده است تا محیطی زیبا و انسان محور را برای هموطنان عزیز خلق نماید.

لیست نمایندگی ها

نزدیکترین نمایندگی را جستجو کنید

جستجو

نشانی


ایران - تهران - شهر صنعتی عباس آباد

map

در سال‌های اخیر پس از مطرح شدن دوباره اهمیت فضاهای عمومی و ارزش زندگی شهری، طراحی نمای ساختمان های صنعتی اهمیت دوباره ای یافته است. این مجموعه با در اختیار داشتن طراحان، مهندسان و کارشناسان متخصص و باتجربه به صورت تخصصی در زمینه طراحی و تولید انواع ساندویچ پانل سقفی ، دیواری ، سردخانه ای و انواع فوم xps و eps فعالیت می کند. هدف این مجموعه طراحی و اجرای سازه های صنعتی در انواع کاربری با رویکرد ارائه طرح های بدیع، خاص و زیبا به همراه انتخاب بهترین مصالح و با هزینه مناسب می باشد.