تولیدکننده ساندویچ پانل های سقفی و دیواری و سردخانه ای نصب و قیمت ساندویچ پانل

ساندویج پانل دکوراتیو

ساندویج پانل دکوراتیو

در مورد ساندویج پانل دکوراتیو بیشتر بدانید

کاربرد

ساندویج پانل دکوراتیو نوعی از پانل است که جهت زیباسازی ساختمان ها و نمای سازه ها به کار می‌رود و بیشتر اوقات جنبه تزئینی دارد.

ساندویج پانل های دکوراتیو به جهت اینکه از لحاظ طرح و اشکال مختلف از تنوع بالایی برخوردار هستند در ساخت خانه ، سقف ، دیوار و پارتیشن اداره و یا برای نمای بیرونی ساختمان ها کاربرد فراوانی دارند.

مزیت های ساندویج پانل دکوراتیو

1. پانل های دکوراتیو به دلیل ترکیب نشدن با مواد دیگری ، از وزن بسیار کمی برخوردار هستند . این وزن کم برای ساندویج پانل های دکوراتیو مزیت مهمی می‌باشند چراکه باعث میشود این پانل ها به خصوصیاتی نظیر ضد زلزله بود شهرت پیدا کنند. 

2. از دیگر مزایای پانل دکوراتیو این است که شما هزینه کمتری برای خرید آن در مقایسه با دیگر مصالح ساختمانی از جمله آجر و یا گچ صرف می‌کنید. علاوه بر ان ، از این نوع مصالح  تحت عنوان مصالح مدرن در ساختمان سازی هم می‌توان استفاده نمود.

3. اینکه می‌توانید پانل های دکوراتیو را در پانل های سقفی و یا دیواری استفاده نمایید یکی از مهمترین مزیت ها ی این نوع ساندویج پانل محسوب می‌شود.

4. ساندویج پانل های دکوراتیو در مقایسه با دیگر محصولات ساندویج پانل از قدرت ماندگاری بالاتری برخوردار است  و این موضوع باعث شده است که نقشه کشان و مهندسان با تجربه ، استفاده از این پانل ها را در نقسه های خود ترجیح دهند.

5. قابل حمل بودن یکی دیگر از مزایای این محصول است که باعث علاقمندی افراد زیادی به این محصول شده است . به این معنی که چناچه بخواهید مکان خود را تغییر دهید به آسانی می‌توانید این پانل ها را باز کرده و در مکان جدید با کمک نصاب های با تجربه مجددا نصب نمایید.

6. ساندویج پنل های دکوراتیو از تنوع رنگ بالایی برخوردار هستند به نوعی که می‌توانید از هر رنگی که مد نظرتان است، استفاده کنید . لازم به ذکر است جهت ساخت ساندویج پانل های دکوراتیو از رنگ های کوره ای درجه یک استفاده می‌شود و همین امر باعث می‌شود که زیبایی سازه شما چندین برابر شود.

7. ساندویج پانل های دکوراتیو در برابر رطوبت ، گرما و پوسیدگی از مقاومت بالایی برخوردارهستند و این یکی از مواردی است که باعث شده است عده زیادی از افراد علاقمند به استفاده از پانل های دکوراتیو شوند.

نحوه نصب ساندویج پانل های دکوراتیو

در هنگام نصب ساندویج پانل های دکورایتو بایستی فرایند زیر سازی انجام شود و سپس نصب آنها انجام گیرد . جهت انجام این امر شما به زیرساز ی قلزی نیاز دارید  که از شبکه های فلزی تشکیل شده است که بایستی به سازه اصلی ساختمان متصل شود.

جهت نصب ساندویج پانل ها شما نیازمند به داشتن ابزارهایی اعم از پیچ  و همچنین رول برای محکم کردن سازه در هنگام  نصب هستنید. علاوه بر آن ، برای نصب این نوع از پانل ها ، امکان پیچ کردن این پانل ها بر وری دیوارها هم وجود دارد.

در هنگام نصب پانل های دکورایتو باید از پروفیل های آلومینیومی و در مکان هایی که پنجره ، درب ورود و خروج قرار گرفته ، استفاده شود.

قیمت 

با توجه به نوسان هایی که در بازار از لحاظ قیمت وجود دارد امکان تعیین قیمت ثابت برای این نوع از پانل ها وجود ندارد ، اما شما می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر ، با شماره های ذکر شده در سایت با ما ارتباط برقرار نمایید و از کارشناسان با تجربه ما مشاوره رایگان دریافت نمایید. 

ساندویچ پانل طرح چوب
ساندویج پانل آکوستیک
ساندویج پانل 3d
ساندویج پانل پشم شیشه

میهن پانل تولیدکننده ساندویچ پانل سقفی و دیواری

فروش ساندویچ پانل های دیواری و سقفی ، گالوانیزه و آلوزینک و پلی یورتان و پلی استایرن